עלינו

צוות דיפיי מורכב ממומחים בתחום התוכנה המסף הביטחון והאוצר, עם מעל 10 שנות ניסיון מקצועי בתחום של ביקורת אוטומטית למערכות פיננסיות ומערכות ממוחשבות ועיבוד BIG DATA. אנחנו מספקים את הפתרונות הטכנולוגיים המהירים ביותר והחסכוניים ביותר שקיימים בעולם. לקבוצה יש ניסיון רב ותוצאות מוכחות בזמן אמת ומערכות משובצות , אינטרנט ויישומים ניידים. בכל ההיבטים של טכנולוגיית מידע. עם ניסיון מכובד זה בתעשיית ההייטק ומסירות לצרכי הלקוח באופן מלא, המשימה שלנו היא להמשיך ולספק שירות מקצועי במונחים של מערכת להעברת מידע ונתונים בשוק החיסכון הפנסיוני, ומתן שירות על נכונות פרטי הפנסיה.

אבי כדורי

מהנדס תוכנה

אבי ביצע עשרות רבות של פרוייקטים בהיקפי ענק בתחום בקרת מערכות פיננסיות, לרבות בקרה על כל מערך השכר בצה"ל. אבי ניהל את מוקד 126 ברשות המיסים, ומעבר להיותו מתכנת בכיר בעל תואר BCS בהנדסת תוכנה, הינו בעל ידע נרחב ומקיף בנושא מיסוי שכר מבנה קבצים לרבות קבצי מע"מ (PCN) קבצי מערכות הנהלת חשבונות, קבצי 126, ובעל ניסיון רב בטיוב נתונים לרבות באנגליה, וקבצי VIT באירופה בכלל. אבי למד הנדסת תוכנה במכללת עזראילי ירושלים. אבי מתמחה באיפיון ובניית מערכות בקרה, ועיבוד Big Data.

עטרה גבאי

רואת חשבון

עטרה בעלת רישיון לראיית חשבון, עם ניסיון של מעל ל 8 שנים. ניהלה מחלקת ביקורת במשרד רואי חשבון ובצעה ביקורות וחקירות עומק לגופים גדולים ומסועפים,ממשלתיים וציבוריים. לעטרה ניסיון רב בבקרות שכר של גופים מורכבים ומובילים במשק, חברות ביטוח, בתי חולים, גופים בעלי תלושי שכר מדורגים ועוד. עטרה ביצעה QA במסגרת בניית מערכות שכר ומערכות בקרת שכר לפרוייקטים רבים, לרבות אפיון ובקרת פונקציות, פיקוח על התאמה ועמידה בחוקת שכר, הסכמים קיבוציים והסכמים ספציפיים. עטרה מנהלת תיקי לקוחות ומהווה חיבור בין התוכנה למשתמש.

יוסי אלקובי

מנהל טכנולוגיות מקצועי

ליוסי תואר בחשבונאות וכלכלה, ניהל כמה צוותי פיתוח שעבדו על מערכות פיננסיות אוטומטיות. הוא גם סיפק שירותי ייעוץ ל PWC , KPMG , Deloitte, Ernst & Young ולעוד מומחי מס רבים ברחבי העולם. ליוסי יש מיומנות ייחודית מאוד בייעוץ לממשלות על מבני מערכות המס.

 

 

 

MGMA צור קשר
כתובת: כיסופים 801 ירושלים.
טלפון:077-5354761
דוא"ל: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מלקוחותינו

ליצירת קשר

שעות מענה טלפוני
בימים א'-ה' 18:00 - 9:00
כמו כן, ניתן ליצור קשר בכתובת המייל

צור קשר
כיסופים 801 ירושלים
 office@dpay.co.il
077-5354761